W co ubrać okno na wiosnę?

Zbliża się najpiękniejsza pora roku – wiosna. Czas na porządki w naszych garderobach, mieszkaniach, ogrodach i na balkonach. Nie możemy zapomnieć o otwarciu okien i wpuszczeniu do domu pierwszych promieni słonecznych. I koniecznie ubierzmy je tak, jak przystało na wiosnę. Zaczynamy.

 

Świeżo, lekko i wiosennie

 

Czas zrzucić cięższe zasłony i długie firanki. Wiosna to pora roku, podczas której zaczynamy nosić się nieco lżej. W kwestii dekoracji okna niech więc będzie tak samo. Świeżo, lekko i wiosennie znaczy, że możesz zdecydować się na nowy materiał zasłonowy w kolorze zieleni. Możesz wybrać odcień, który najbardziej przypadnie Ci do gustu. W końcu to Twoje okno. Proponujemy jeszcze więcej słońca, które będzie nieśmiało zaczynało o sobie znać. Przełam stereotypy o śnieżnobiałej firance i wybierz nowy materiał firanowy w kolorze jasnego słońca. Wiosenna aranżacja ma być lekka. Postaw na tiule, organzy i mgiełki.

 

Dekoracji kolejny krok

 

Parapet na wiosnę wymaga zmian aranżacyjnych. Koniecznie muszą znaleźć się na nim świeże kwiaty, najlepiej w szklanym wazonie. Kolejnymi elementami dekoracyjnymi baw się do woli, jak tylko chcesz. Nie zapominaj, że to co naturalne będzie najlepsze. Może kolorowy żwirek w słoikach zamykanych na klamrę, motyl na firance, płatki kwiatów w wiklinowych koszykach? A może coś zupełnie innego. DIY? Jak najbardziej. Pamiętaj jednak o zasadzie, że cała aranżacja musi być wykonana w myśl zasady świeżo, lekko i wiosennie. Życzymy udanych projektów.

2 komentarze

  1. Też czekam już na wiosnę 🙂

  2. Mam oryginalny pomysł na zasłony. Oczywiście uszyte samodzielnie.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*